Visą pasaulį sukrėtė šių metų kovo 11 d. Japonijoje įvykęs žemės drebėjimas ir cunamis. Ypač nukentėjo Tohoku regionas, esantis Japonijos šiaurės rytuose (jap. "tōhoku" reiškia "šiaurės rytų").
            Bendrija PAGAVA sužinojo, kad Japonijos organizacija "EU-Japan Fest", kuri skatina Japonijos ir Europos kultūros mainus, organizuoja palaikymo akciją "Ganbare Tohoku!!!", arba "Laikykis, Tohoku!!!". Organizacija prašo žmonių nusifotografuoti su japonišku užrašu "Laikykis, Tohuku!" ir atsiųsti fotografijas, kurios vėliau bus nusiųstos nuo žemės drebėjimo nukentėjusio krašto žmonėms. Kaip rašo organizacijos vadovas p. Shuji Kogi, dabar šiems žmonėms labiausiai reikia moralinės paramos – tai yra nuoširdaus palaikymo ir parodymo, kad visas pasaulis išgyvena kartu su Japonija.
            Todėl PAGAVA pakvietė palaikyti japonus, o kartu ir Japonijos kurčiuosius, ir balandžio 4 dieną susirinkti prie Japonijos ambasados. Diena buvo lietinga. Iš pradžių manėme, kad ateis daugiau žmonių. Tačiau tikrai nesvarbu, kiek mūsų susirinko, svarbiausia – mūsų nuoširdus noras palaikyti Japoniją! Mes fotografavomės laikydami plakatą japonų kalba "Ganbare Tohoku!!!", ir mintimis susijungėme su Japonijos kurčiaisiais.
            Kai PAGAVA nusiuntė nuotrauką Japonijos organizacijai "EU-Japan Fest", netrukus gavo šiltą padėką: "Mes gavome jūsų su meile padarytą nuotrauką ir perduosime ją Japonijos Tohoku regiono žmonėms, kad suteiktų jiems energijos. Mūsų tikslas – surinkti 10000 palaikymo nuotraukų". Prie laiško buvo prisegta "nuotrauka iš nuotraukų", kurioje daugybė pasaulio žmonių sako: "Ganbare Tohoku!!!". O mes dar norime pasakyti: "Laikykitės, Japonijos kurtieji!"

            2011m. kovo mėn. 11d.

            Atgal į renginų sąrašą

 © 2010 www.pagava.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti www.pagava.lt informaciją draudžiama
Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA, Šv. Kazimiero g. 3, Vilnius
LT-01303, įmonės kodas: 191973072, tel. (8 5) 212 07 63, faks. (8 5) 212 07 63