VšĮ "OSFL PROJEKTAI"

       Lietuvos šeimų auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus bendrija PAGAVA nuo 2011 metų birželio 15 d. iki rugpjūčio 31 d. įgyvendins iš OSFL fondo finansuojamą projektą "Bėgant iš tylos pasaulio..." / "Run away from the world of silence".
       Projekto tikslas – organizuoti turiningą vasaros poilsį kurtiems ir neprigirdintiems vaikams, jaunuoliams bei jų šeimos nariams įtraukiant vaikus iš socialiai pažeidžiamos aplinkos.
       Mūsų organizuojama vasaros poilsio programa susideda iš trijų etapų: kurtiems vaikams ir jų girdintiems broliams ir seserims; šeimoms, ir turistinio pobūdžio. Pamaina vaikams ne tik organizuoja kurčių vaikų vasaros poilsį, bet ir padeda tėvams, nes kurtieji vaikai neturi galimybės dalyvauti stovykloje kartu su girdinčiais vaikais. Sudarydama sąlygas bendrauti savo gimtąja kalba – gestų kalba, stovykla sudaro sąlygas vaikų saviraiškai ir kūrybiškumui, nes nesuprasdami užduočių, vaikai nesupranta ir nenori nieko daryti.
       Pamaina, skirta visai šeimai - Lietuvos šeimų auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus vasaros poilsio stovykla "Bėgant iš tylos pasaulio" – tai pats populiariausias organizacijos narių renginys, vienintelė galimybė kartu pabūti šeimoms, auginančioms kurčius vaikus, iš visos respublikos, pasidalinti gerąja patirtimi, pasidžiaugti vaikų pasiekimais, pasikonsultuoti su specialistais. Daugeliui vaikų tai vienintelė galimybė pamatyti jūrą ir prie jos pabūti.
       Visų etapų metu užtikrinamas turiningas ir kultūringas tiek vaikų, tiek tėvų laisvalaikis. Visos veiklų tikslas – padėti kurtiems ir neprigirdintiems vaikams integruotis į visuomenę, rasti savo vietą joje, tėvams – padėti neprarasti vilties ir neužsisklęsti savyje. Programa prisideda prie kurčiųjų bendruomenės stiprinimo, o per veiklas, susijusias su aplinkos tvarkymu, padedame visai bendruomenei ilsėtis švaresniame pajūryje.

            Atgal į 2011m. "Projektų sąrašą" sąrašą

 © 2010 www.pagava.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti www.pagava.lt informaciją draudžiama
Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA, Šv. Kazimiero g. 3, Vilnius
LT-01303, įmonės kodas: 191973072, tel. (8 5) 212 07 63, faks. (8 5) 212 07 63