Šiaurės ministrų tarybos remiamas projektas
"Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimas šeimų, auginančių kurčius vaikus, labui"


       Bendrija PAGAVA 2012 m. liepos mėn. – 2013 m. sausio mėn. kartu su partneriais iš Švedijos ir Suomijos įgyvendina Šiaurės ministrų tarybos finansuojamą projektą "Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimas šeimų, auginančių kurčius vaikus, labui" (Co-operation among Nordic and Baltic Countries in the Interest of Families with Deaf Children).
       Projekto tikslas – remiantis sėkminga Skandinavijos šalių patirtimi gerinti paslaugų kurtiems vaikams ir jų šeimoms kokybę. Šio tikslo siekiama plečiant bendradarbiavimą tarp valstybinių institucijų ir NVO sektoriaus bei stiprinant Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrijos PAGAVA organizacinius įgūdžius.
       Projekto metu bus surengti bendrijos PAGAVA darbuotojų pažintiniai vizitai į Švediją ir Suomiją, kurių metu bendrijos specialistai susipažins su Švedijos nacionalinės kurčių, neprigirdinčių ir kalbos sutrikimų turinčių vaikų organizacijos DHB (The Swedish National Association for Deaf, Hearing-Impaired and Language-Impaired Children - DHB) ir Suomijos kurčių ir neprigirdinčių vaikų tėvų organizacijos KLVL (Finnish Association of Parents of Deaf and Hard of Hearing Children - KLVL) veikla, įgys naujų žinių, dalinsis patirtimi. Taip pat įvyks partnerių iš Švedijos ir Suomijos vizitas į Lietuvą. Vizito metu bus surengtas susitikimas su kurčių ir neprigirdinčių vaikų tėvais bei apskritas stalas aptarti kurčių vaikų problemas, kuriame dalyvaus specialistai iš Skandinavijos bei Lietuvos NVO ir valstybinių institucijų atstovai. Remiantis partnerių patirtimi planuojama išleisti informacinį lankstinuką tėvams, kurių vaikams neseniai diagnozuoti klausos sutrikimai, bei parengti tėvų bendrijos strateginį planą.
       Projektą finansuoja Šiaurės ministrų taryba (Nordic Council of Ministers).


     2012 m. liepos-2013 m. sausio mėnesį bendrija PAGAVA įgyvendino Šiaurės ministrų tarybos finansuojamą projektą "Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimas šeimų, auginančių kurčius vaikus, labui". Projekto partneriais buvo Švedijos kurčių, neprigirdinčių ir kalbos sutrikimą turinčių vaikų asociacija DHB ir Suomijos tėvų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija KLVL Projekto tikslas – remiantis kaimynų skandinavų patirtimi gerinti paslaugas kurtiems vaikams ir jų šeimoms Lietuvoje.

     2012-07_2013-01

     Plačiau

            Atgal į "Projektų" sąrašą

 © 2010 www.pagava.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti www.pagava.lt informaciją draudžiama
Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA, Šv. Kazimiero g. 3, Vilnius
LT-01303, įmonės kodas: 191973072, tel. (8 5) 212 07 63, faks. (8 5) 212 07 63