Įgyvendindama Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projektą, kurį finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM, bendrija PAGAVA siekia atstovauti kurčius ir neprigirdinčius vaikus bei jų šeimas ir ginti kurčius ir neprigirdinčius vaikus auginančių šeimų teises, kelti specialistų kvalifikaciją, ugdyti neįgaliųjų savarankiško gyvenimo įgūdžius, organizuoti aktyvaus poilsio ir kultūros renginius, Kalėdinių giesmių koncertą su vertimu į gestų kalbą.
     Bus organizuojama tradicinė vaikų savarankiško gyvenimo įgūdžių ugdymo stovykla "Pagaviukas", skirta kurtiems vaikams iš įvairių Lietuvos miestų.Šiemet ji bus meninio pobūdžio, joje dalyvaus vaikai iš Baltarusijos. Kaip ir kasmet, liepos pabaigoje prie Baltijos jūros vyks tradicinė aktyvaus poilsio Šeimų vasaros stovykla "Bėgant iš tylos pasaulio...", kuri yra vienintelė galimybė šeimoms, auginančioms kurčius vaikus, iš visos respublikos pabūti kartu, pasidalinti patirtimi, pabendrauti su tarpusavyje ir su specialistais.
     Tęsiant tradiciją kurtiems ir neprigirdintiems vaikams bus parodytas spektaklis su vertimu į gestų kalbą. Planuojama, kad šiemet vaikus pakviesime į Kauną pažiūrėti Kauno valstybinio lėlių teatro spektaklį "Šeimynėlė iš Didžiosios girios".
     Numatoma ir toliau aktyviai prisidėti prie visuotinėsi naujagimių klausos patikros įgyvendinimo (siekti, kad Lietuvoje pagaliau klausa būtų tikrinama visiems naujagimiams privaloma tvarka) ir siekti paramos šeimai, kurioje gimsta klausos negalią turinti vaikas, teikimo bei tokios tvarkos sukūrimo.

     Jei turite problemų, klausimų, neaiškumų - maloniai kviečiame kreiptis:
     adresas Šv.Kazimiero g. 3, Vilnius, tel. 8 5 2120763,
     el.paštas pagava.w3@pagava.lt, pagava@pagava.lt, pagava@yahoo.com
     mob.tel. +370 606 89902; +370 676 72299


            Atgal į "Projektų sąrašą" sąrašą

 © 2010 www.pagava.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti www.pagava.lt informaciją draudžiama
Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA, Šv. Kazimiero g. 3, Vilnius
LT-01303, įmonės kodas: 191973072, tel. (8 5) 212 07 63, faks. (8 5) 212 07 63